Вас вітає бібліотекар КЗ "ХСШ №15"
Шорко Оксана Анатоліївна

У вас безліч запитань, пов'язаних із пошуком необхідної інформації? Звернувшись до послуг нашої бібліотеки, ви будете почувати себе впевнено у штурмовому морі книг, газет і журналів. Для вас понад тисячі друкованих книжок та періодичні видання.

Ми пропонуємо:
- книги для наймолодших школярів;
- пізнавальну літературу для допитливих;
- казки народів світу;
- художню літературу на будь який смак: від шедеврів вітчизняної і зарубіжної класики до захоплюючих детективів і фантастики;
- корисні книжки для дозвілля;
- енциклопедії, словники і довідники;
- сценарії свят та розваг.

Режим роботи:

З понеділка по п'ятницю з 7-30 до 16.30
Перерва з 12-00 до 12-30

Бібліотека – важлива складова
інформаційного ресурсу школи.

   Робота бібліотеки Харківської спеціалізованої школи №15 спрямована на виховання в учнів інформаційної культури, любові до книги, культури читання, уміння користуватися бібліотекою, а також забезпечення різноманітного змісту навчально-виховного процесу. Пріорітетною є виховна функція бібліотеки, а особливо моральне-етичне та духовне виховання учнів школи. Роль бібліотеки в житті школи незаперечна. ЇЇ послугами користується учні, вчителі, батьки.

   Для вчителів та учнів створено всі умови для користування бібліотечним фондом та його збереженням. Бібліотека має окремий абонемент, читальний зал, книгосховище для підручників. Відкритий доступ фонду на абонементі дозволяє краще роздивитися тематичні полички, погортати книгу, а в читальному залі попрацювати вдумливо з книгою, періодикою, обмінятися думками.

   З основами бібліотечно-бібліографічної грамотності діти знайомляться не тільки на екскурсіях до бібліотеки, бібліотечних уроках, але під час масової роботи, яку проводить бібліотека спільно з класними керівниками школи.

   Найбільш популярними формами роботи є книжкові виставки, які адресовані як учителям, так і учням, а саме: «Особистості, які змінили хід історії», «Літературна колекція», «Мова духовний скарб нації», «Гетьмани України», «Художня галерея» та ін.

   Інформаційна робота бібліотеки передбачає створення рекомендаційних та інформаційних списків літератури, які складаються в міру надходження книг до бібліотеки.

   Бібліотека велику увагу приділяє дбайливому ставленню учнів до книги, вихованню шанобливого відношення до друкованих видань.!». Приємно, що діти користуються послугами шкільної бібліотеки. Приходять самі, залучаючи своїх друзів, набирають книжок на вихідні і канікули, щиро радіють, отримавши щось новеньке. Бібліотека поповнює фонд за рахунок акції «Подаруй книгу бібліотеці», а протягом 2012 -2013 навчального року фонд поповнився дитячими енциклопедіями, художніми книгами . Час не стоїть на місці, особливої актуальності набуває проблема використання інформаційно-комунікаційних технологій та задоволення інформаційних потреб читачів на якісно новому рівні.

  Бібліотека завжди відкрита. І приємно, що попри все діти читають, відкриваються для спілкування, знаходять потрібну інформацію.

 ЗНО ЗНО
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
ЗНО