Учнівські проекти «Марафон унікальних справ»

БАНК ПРОЕКТІВ організації учнівського самоврядування КЗ "ХСШ №15"

Проект призначений для всіх  учнів школи та району. У наш час екологічна ситуація потребує особливої уваги. Наш проект спрямований на виховання в учнів відповідальності, усвідомленої причетності до корисних справ та збереження навколишнього середовища, формування екологічної культури сучасної молоді.

Проект включає в себе такі етапи:

1)Вивчення стану забруднення парку “Зелений гай” міста Харкова;

2) Очищення парку від побутового сміття;

3) Проведення освітньо-виховних та інформаційних заходів.

Для реалізації проекту буде використовуватися шкільний садовий інвентар, добровільна безоплатна допомога учнів, батьків, педагогічного колективу, залучення благодійної допомоги у вивезенні сміття з парку “Зелений гай”.

Проект призначений для учнів школи, спрямований на відродження та збереження пам’яті про відомих людей Харківщини. Ця робота сприятиме  вирішенню питання щодо збереження  пам’ятників та  благоустрою місць поховань людей, які  зробили значний  внесок у розвиток  культури та мистецтва. Спільно з керівником проекту під час дослідження активно працює творча група учнів, яка ставить за мету доведення знайденої та проаналізованої інформації щодо життя та творчості Є.Кадміної до учнів школи, що значно підвищить їх духовно-культурний рівень. Робота над проектом проводиться добровільно та безоплатно, силами навчального закладу із залученням спонсорської допомоги.