20 лют. 2015

Тиждень географії та історії.

У рамках проведення тижня географії та історії сьогодні у нашій школі пройшов конкурс "7 чудес світу"
19 лют. 2015

Тиждень географії та історії.

У рамках проведення тижня географії та історії сьогодні в нашій школі пройшов турнір з географії.
18 лют. 2015

Тиждень географії та історії.

У рамках проведення тижня географії та історії у 3-А пройшла виовна година на тему: "Збережемо природу"
18 лют. 2015

Тиждень географії та історії.

У рамках проведення тижня географії та історії сьогодні в нашій школі пройшов творчий урок "Історія моїми очима". Учні малювали Запорізьку Січ такою, якою вони її собі уявляють.
16 лют. 2015

Тиждень географії та історії.

у рамках проведення тижня географії та історії сьогодні в нашій школі проходить конкурс стіннівок.
16 лют. 2015

Мій біль - Афганістан.

До дня виведення радянських військ з Афганістану сьогодні в нашій школі пройшла виховна година "Мій біль - Афганістан"
13 лют. 2015

Співпраця з волонтерами.

Наші діти допомагають бійцям із зони АТО. Сьогодні ми плели маскувальні сітки.
13 лют. 2015

Тиждень іноземних мов.

Урамках проведення тижня іноземних мов у нашій школі пройшов брейн-ринг.
12 лют. 2015

Тиждень іноземних мов.

у рамках проведення тижня іноземних мов, сьогодні в нашій школі пройшов конкурс читців.
11 лют. 2015

Тиждень іноземних мов.

У рамках проведення тижня іноземних мов сьогодні в нашій школі пройшов брейн-ринг "Великобританія" для учнів сьомих класів.