6 лют. 2013

Pайонний етап чемпіонату м. Харкова з інтелектуальних ігор (‘’Що? Де? Коли?’’, ‘’Брейн-ринг’’, ‘’Ерудит-Квартет’’, спортивна ‘’Своя Гра’’)

4 лют. 2013

Фінальні змагання ІІ-ого (районного)етапу V малих Олімпійських ігор молодшої вікової категорії (3-4 класи)

04.02.2013 року відбулися фінальні змагання ІІ-ого (районного) етапу V малих Олімпійських ігор молодшої вікової категорії (3-4 класи) на базі ХЗОШ № 85 м.Харкова.
1 лют. 2013

До 70-річчя перемоги у Сталінградській битві

Напередодні 70-тої річниці перемоги у Сталінградській битві.
29 січ. 2013

І районна виставка педагогічних ідей та технологій "Підвищення якості освіти шляхом впровадження інноваційних технологій "

На цій виставці , яка відбулась в ЗОШ №155, педагоги нашого навчального закладу приймали участь та захищали свої інноваційні технології та педагогічні ідеї
9 січ. 2013

Дивовижні зимові канікули на Закарпатті

Етно-географічна екскурсія по Закарпаттю: замок Шенборнів, замок Ілоні Зріні, замок Паланок, Ужгородський етно-історичний музей просто неба, термальні купальні в Береговому, катання на Ведмежій галявині на лижах та санчатах.
28 вер. 2012

Екскурсія на хлібзавод

26 вересня учні 2 - А класу відвідали хлібзавод "Кулиничі". Дітям цікаво розповіли про виготовлення хліба, покзали кінофільм і дали можливсть самостійно приготувати печиво. Велика вдячність організаторам за цікаву екскурсію!