20 черв. 2013

До уваги керівників навчальних закладів: критерії атестації навчальних закладів

7 червня 2013 року затверджено орієнтовні критерії оцінювання діяльності дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.
17 черв. 2013

Закон про дитячу комендантську годину

До уваги батьків! Президент України Віктор Янукович підписав закон про внесення змін до порядку перебування дитини у закладах громадського харчування та сфери розваг у нічний час.
12 черв. 2013

Благотворительная помощь Ведученко Денису ( 9 лет)

Мы обращаемся ко всем не равнодушным к боли и состраданиям ближнего.Благотворительная помощь Ведученко Денису ( 9 лет), на лечение , который находится в 16 городской детской больнице , в гематологическом отделении
5 черв. 2013

Навчальні екскурсії та навчальна практика. Навчальна екскурсія на Харківський плитковий завод з учнями 10-А класу.

У рамках навчальних екскурсій та навчальної практики з учнями 10-А класу проведена навчальна екскурсія на Харківський плитковий завод.
3 черв. 2013

Навчальні екскурсії та навчальна практика. Екскурсія на Харківський молочний комбінат "РОМОЛ"

У рамках навчальних екскурсій та навчальної практики з учнями 10-А класу проведена навчальна екскурсія на Харківський молочний комбінат "РОМОЛ".
31 трав. 2013

Випускний вечір

31.05.2013 у школі відбувся випускний вечір. Атестати про повну загальну освіту отримали випускники 11-А, 2 учениці нагороджені золотими медалями за особливі досягнення у навчанні та 1 учень нагороджен похвальною грамотою за особливі досягнення з інформатиці.
29 трав. 2013

Навчальні екскурсії та навчальна практика. Пішохідна екскурсія по Змійову.

Пішохідна екскурсія по Змійову учнями 4-х , 5-х та 6-х класів.
28 трав. 2013

Методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у 5-х класах

27 трав. 2013

Навчальні екскурсії та навчальна практика. Екскурсія по монастирям Харківської області.

Екскурсія по монастирям Харківської області селищ Безлбдівка, Васищеве, Водяне.
27 трав. 2013

Відкриття таборів відпочинку

27.05.2013 у БК ''ХАРП'' відбулось урочисте відкриття таборів відпочинку.