4 лист. 2013

Дивовижні канікули в Європі

Учні нашої школи на осінніх канікулах здійснили подорож по Європі: Прага, Париж, Діснейленд та Мюнхен.
1 лист. 2013

До уваги учнів 11-х класів та їх батьків! Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО

Регіональні центри оцінювання якості освіти розпочали реєстрацію учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання.Реєстрація на пробне тестування триває з 1 до 30 листопада на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
23 жовт. 2013

Моніторинг якості освіти загальної середньої освіти

22 жовт. 2013

"Ми за чисте подвір'я "- впорядкування шкільного подвір'я

"Ми за чисте подвір'я "- впорядкування шкільного подвір'я.
21 жовт. 2013

Зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни

21 листопада відбулась зустріч учнів з ветеранами Великої Вітчизняної війни Ганною Михайлівною Мизяк, Маргаритою Єфимівною Омельченко та Дмитром Івановичем Гринчуком
19 жовт. 2013

Вітаємо учениць 11-А класу з ІІ місцем в районному турнірі з баскетболу серед школ нашого району

18 жовт. 2013

Екскурсія до кінологічного центру"Вірні друзі людини, рятівники, помічники в житті - собаки. 17 жовтня 2013 року учні 3-4 класів відвідали кінологічний центр.

Екскурсія до кінологічного центру "Вірні друзі людини, рятівники, помічники в житті - собаки". 17 жовтня 2013 року учні 3-4 класів відвідали кінологічний центр.
17 жовт. 2013

В палаці юнацької та дитячої творчості "Істок" відбувся конкурс команд КВК

В палаці юнацької та дитячої творчості "Істок" відбувся конкурс команд КВК. До складу нашої команди увійшли учні 9-А класу.
16 жовт. 2013

15 жовтня, на базі нашої школи відбувся районний турнір з баскетболу (хлопці) серед школ нашого району.

12 жовт. 2013

12 жовтня 2013 року відбудбувся загальноміський суботник із благоустрою міських територій.

12 жовтня 2013 року відбудбувся загальноміський суботник із благоустрою міських територій, в якому активну участь приймали вчителі нашої школи.