9 квіт. 2015

ВІТАЄМО!!!

Вітаємо наших юних інспекторів руху!
27 бер. 2015

Тиждень хімії та біології.

У рамках проведення тижня хімії та біології сьогодні учні 3-х класів відправилися до Хімляндії. Вони побачили якою цікавою може бути хімія та дивилися хімічні досліди.
26 бер. 2015

Запрошення на ЗНО поштою не надсилатимуться

25 бер. 2015

Зірка Орджонікідзевського району

Наші учні прийняли участь у чемпіонаті з волейболу у рамках проведення конкурсу "Зірка Орджонікідзевського району"
24 бер. 2015

ВІТАЄМО!!!

Вітаємо учителя світової літерати, Мороз Аллу Євгенівну за ІІІ місце у конкурсі на кращий дистанційний курс у номінації "Музичне Мистецтво"
24 бер. 2015

ВІТАЄМО!!!

Вітаємо Вадима Одерія з перемогою у конкурсі науково-дослідницьких робіт у номінації "Екологія"
20 бер. 2015

Ярмарка професій

Сьогодні учні нашої школи відвідали Ярмапку професіїй, яка відбулася у ПДЮТ "ІСТОК".
20 бер. 2015

ІІІ районна Інтернет-конференція

Протягом березня-квітня 2015 року на сайтi управління освіти проводиться ІІІ (районна) Інтернет - конференція на тему: «Ми за здоровий спосіб життя». З метою з'ясування ставлення до різних аспектів впливу моди на фізичне та психічне здоров’я ми запрошуємо до анкетування учнів 8-11 класів шкіл. Наші опитування мають конфедиційний характер, саме тому ми сподіваємось на чесні та відверті відповіді. В анкетах немає правильних або неправильних відповідей. Якщо серед запропонованих варіантів немає об'єктивної відповіді, необхідно вказати ту, яка визначає саме вашу думку.
19 бер. 2015

ВІТАЄМО!!!

Вітаємо ученицю 11-А класу, Удянську Катерину, за зайняте 2 місце у районному турнірі юних журналістів.
18 бер. 2015

Тиждень фізичної культури

У рамках проведення тижня фізичної культури сьогодні в нашій школі пройшли змагання з волейболу серед учнів 9-10 класів