Вимоги до оцінювання навчальних досягнень учнів

9 вер. 2013

Міністерством освіти України затверджено Орієнтовні вимоги до оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти (наказ від 21.08.2013 №1222).
Звертаємо увагу, що відповідно до зазначеного документу, оцінювання навчальних досягнень учнів 2-х класів протягом І семестру може здійснюватися вербально (за рішенням педради), ІІ семестру - в балах (крім музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, фізичної культури, основ здоров'я, Сходинок до інформатики).