Проведення моніторингу якості загальної середньої освіти

5 вер. 2013
З 14 по 25 жовтня 2013 року моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі.

Наказ МОН від 17.07.2013 №995 ''Деякі питання моніторингу якості загальної середньої освіти ''

Документом передбачено проведення з 14 по 25 жовтня 2013 року моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі. Моніторинг здійснюватиметься у 5 та 10 класах загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової Типових навчальних планів. Проведення моніторингу якості освіти в учнів 5-х класів передбачено з української мови, російської мови, математики, громадянської освіти, основ здоров’я та іноземної мови. У 10-х - з української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, алгебри,геометрії, іноземних мов, біології, географії, фізики, хімії та технологій.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"