Розвиток емоційної сфери дитини є мистецтво

13 лют. 2013
"Найбільш виразним і ефективним засобом розвитку емоційної сфери дитини, її духовного світу, моральних уявлень і творчих здібностей є мистецтво"

Учні 10-11 класів та вчителі нашої школи побували на виставі "Божевільний Журден" Харківського Державного Академічного драматичного театру Т.Г. Шевченка. Яскрава динамічна вистава про божевільного Журдена подарувала багато позитивних вражень завдяки хитросплетінню любовних інтриг, гумору, винахідливим містифікаціям, веселій грі, іскрометній музиці, запальним танцям та талановитій грі акторів нашого театру.

Від всіх дітей та вчителів нашої школи велика подяка за прекрасну виставу й  сподіваємось на  подальші зустрічі з талановитими майстрами сцени...