Випускний вечір

31 трав. 2013
31.05.2013 у школі відбувся випускний вечір. Атестати про повну загальну освіту отримали випускники 11-А, 2 учениці нагороджені золотими медалями за особливі досягнення у навчанні та 1 учень нагороджен похвальною грамотою за особливі досягнення з інформатиці.

Весна у літо переходить плавно,
І світ навколо радісно цвіте,
Здається, в перший клас ми йшли недавно,
Та відпливло уже дитинство золоте

Відлетіли літа, як птахи,
Відшуміли снігами і грозами.
І колишні дівчатка та хлопчики
Стали зрілими, стали дорослими.
І між майбутнім і минулим,
Дитинством і безмежжя мрій
Неначе міст ми протягнули –
Чарівний вечір – випускний!

Через усе життя ви пронесете пам’ять про рідну школу. Школа вас зростила і проводжає у великий світ. Сьогодні ви уже не тільки наша гордість, ви – надбання України, її надія і майбутнє.

31.05.2013 у школі відбувся випускний вечір. Атестати про повну загальну освіту отримали випускники 11-А, , 2 учениці нагороджені золотими та срібними медалями за особливі досягнення у навчанні та 1 учень нагороджен похвальною грамотою за особливі досягнення з інформатиці.