Завдання ДПА з української мови оголосять через Інтернет

23 трав. 2013
Цього року зміст державної підсумкової атестації з української мови для учнів 11-х класів учні та вчителі дізнаються за допомогою Інтернету та Українського радіо, оголошення по телебаченню не буде.

Про це повідомив міністр освіти і науки Дмитро Табачник під час наради з питань завершення навчального року. Міністр зазначив, що 27 травня 2013 року відбудеться повна технічна профілактика Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, тобто не буде працювати жоден загальнонаціональний канал.
(за матеріалами сайту osvita.ua)