Подорож на о. Хортиця історичну батьківшину Запорізької Січі

26 квіт. 2013
26 квітня учні 6-8 класів, та їх вчителі їздили до м. Запоріжжя, на о. Хортиця. Історичну Батьківшину Запорізької Січі.

Учні милувалися краєвидами надзвичайно гарного, мальовничого острова, з обох боків оповитого широким і могутнім Дніпром, обгорнутого високими кам'яними скелями, піскуватими берегами.

Гості Хортиці мали змогу відвідати єдиний в Україні Музей історії запорозького козацтва. Головний розділ його експозиції присвячений історії козацтва, історії Хортиці від кам’яної доби і майже до сьогодення.

На території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» екскурсанти побачили житла та господарські будівлі козаків, дізналися про те, як обиралася козацька старшина, де навчалися, у що вірували козаки.

Екскурсанти мали змогу побачити «Фонтан життя» на пл. Маяковського, фонтан на площі Фестивальній, архітектурний ансамбль споруд міста, Дніпро ГЕС (Поряд з ГЕС, на лівому березі, пам’ятник вождю пролетаріату – Леніну), Проспект Леніна (одну з самих протяжних головних вулиць у Європі), Бульвар Шевченко тощо. Привітне Запоріжжя не залишило нікого байдужим!