Урочисте свято «Шкільний Олімп»

25 квіт. 2013

25 квітня 2013 року в школі відбулося урочисте свято «Шкільний Олімп», на якому були нагороджені переможці районних, міських, обласних предметних олімпіад та конкурсу робіт МАН. На святі була присутня методист РУО Орджонікідзевського району Маргарита Петрівна Гриневич, яка щиро привітала переможців і побажала їм творчих злетів і перемог. Крім цього були нагороджені учні за активну участь у житті школи. Свято було яскравим, бо талантам та творчості наших дітей немає меж.  Зворушливим був момент виступу учениці 11-А класу Аліни Півень. Пісня «Куда уходит детство» зворушила всіх присутніх гостей і дітей. По закінченню Володимир Ігорович Корнєєв, директор нашої школи, ще раз привітав переможців усіх номінацій.