Положення про золоту медаль ''За високі досягнення у навчанні'' та срібну медаль ''За досягнення у навчанні''

16 квіт. 2015

Міністерством освіти і науки затверджено нове Положення про золоту медаль та срібну медаль, (наказ МОН України від 17.03.2015 №306) яким визначено механізм нагородження школярів за досягнення у навчанні. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки і вже пройшов процедуру реєстрації у Міністерстві юстиції.
Список претендентів на нагородження золотою або срібною медалями визначається керівником навчального закладу за результатами річного оцінювання в 10 класі та першому семестрі 11 класу і затверджується на засіданні педагогічної ради шляхом прийняття відповідного рішення.
Учні, які не можуть підтвердити результати навчальних досягнень у 10 класі з незалежних від них обставин (навчання у навчальних закладах на тимчасово окупованій території України, в окремих населених пунктах Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, тощо), нагороджуються золотою та срібною медалями за результатами навчальних досягнень в 11 класі.