Турнір знавців англійської мови "Ласкаво просимо до Великобританії"

17 квіт. 2013
17 квітня 2013 року на базі Харківської спеціалізованої школи №80 проводився І районний турнір знавців з англійської мови для учнів 9-11 класів "Ласкаво просимо до Великобританії". Команда нашої школи була представлена у складі : Катерина Гунько ( 11-А ), Артем Макаренков ( 11-А ), Катерина Долганенко ( 10-А ), Анна Головко ( 10-А ) та Дмитро Дашенков ( 9-А ). Креативність дітей, їх розуміння головної ідеї, досконала майстерність і наполегливість допомогли завоювати почесне ІІІ місце.

17 квітня 2013 року на базі Харківської спеціалізованої школи №80 проводився І районний турнір знавців англійської мови для учнів 9-11 класів "Ласкаво просимо до Великобританії ". У турнірі провдилися 4 конкурси:

• презентація команди;
  • бліцтурнір;
  • творче письмо;
  • вирішення проблеми.

Команда поставилася до турніру відповідально і дуже творчо. Креативність дітей, їх розуміння головної ідеї, досконала майстерність і наполегливість допомогли завоювати почесне ІІІ місце. Турнір наповнив дітей ентузіазмом і вмотивував до подальших креативних пошуків і вдосконалень на грунті вивчення англійської мови, яка є головним інструментом успіху у подальшому майбутньому. Турнір реалізував мету - вдосконалення системи роботи з обдарованими дітьми, підвищення інтересу учнів до вивчення англійської мови та розвитку творчих здібностей учнівської молоді.