Урочисте відкриття районного етапу малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини»

25 січ. 2015
Урочисте відкриття районного етапу малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини»

23 січня 2015 року в Харківській гімназії № 163 відбулося урочисте відкриття районного етапу малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини». На святі були присутні заступник голови адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О.Г., головний спеціаліст управління освіти фізичної культури і спорту Харківської міської ради Петренко М.Я., начальник управління освіти Збицька О.Л., начальник комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Орджонікідзевському району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Репетя А. В.
Гості побажали учням досягти високих спортивних результатів та перемог в районному етапі змагань. Для учасників олімпійських ігор виступили вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» та дитячої юнацької спортивної школи № 11.