Вшанування Героя України - Владислава Зубенка.

17 січ. 2015
В нашій школі встановлено стенд для вшанування пам'яті Героя України, Зубенка В.В., учня нашої школи.

Владислав був волонтером-скаутом YMCA України, волонтером ЦСССДМ Дзержинського району м. Харкова, реконструктором середньовічних битв, а також гравцем спортивної версії гри «Що? Де? Коли?».

Останній запис, який Владислав залишив на своїй сторінці в соціальній мережі: «Як тебе не любити, Києве мій»

В Київ на Майдан приїхав 19 лютого 2014 року 14-00 на лівий берег Дніпра, 19-00 був зареєстрований у сотні Самооборони.

Був поранений 20 лютого 2014 року снайпером розривною кулею в живіт, коли щитом прикривав поранених.

Він був переведений з Київської міської клінічної лікарні № 4, до реанімаційного відділення Інституту серця 28.02.2014 року о 14.30.

28 лютого о 16 годині 45 хвилин в Інституті серця МОЗ України (вул. Братиславська, 5а) важкопоранений Владислав Зубенко помер.