"Ой, да Масляница на двор въезжает"

13 бер. 2013
"Ой, да Масляница на двор въезжает, широкая во двор въезжает, а мы вместе её встречаем, всех блинами угощаем!"

Сьогодні в нашій школі відбулося свято Масляної. Як відомо, третій день Масляного тижня - середа -"Лакомка". Тож учні і гості нашої школи дійсно "полакомилися" і насолодилися як в буквальному, так і переносному сенсі цього слова: спочатку відбулася вистава "Масляна пригощає", де батьки та учні показали свої таланти з кулінарного мистецтва. А по закінченню відбулася музично-театральна вистава, в якій учні 6-А та 7-А класів показали елементи фольклорного свята Масляної в російському стилі. В рамках постановки відбувся "Фестиваль Матрьошок" учнів 1-4 класів. Всі учасники були нагороджені пам'ятними грамотами.