Моніторинг якості освіти загальної середньої освіти

11 лист. 2013
З 12 листопада розпочинається моніторинг якості освіти загальної середньої освіти

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2013 № 1412 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 17.07.2013 № 995» та з метою оцінювання стану системи освіти та отримання об’єктивної інформації про якість освіти Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти надано графік проведення та оновлений варіант «Методичних рекомендацій з проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі».

Збірник інструктивно-методичних матеріалів для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі (5 клас)
Збірники завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти (5 клас)
Збірники завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти (10 клас)

ПРЕЗЕНТАЦІЯ "Моніторинг якості загальної середньої освіти учнів 5, 10 класів