Вечір зустрічі з музичним мистецтвом

20 лют. 2013
Вже традиційним стали наші зустрічі з прекрасним виконавцем класичних творів, володарем оксамитового голосу Ларисою Віталіївною Давидович. 20 лютого 2013 року діти та працівники нашої школи побували на творчому звітному концерті « Как дорожу я прекрасным мгновеньем »

Вже традиційним  стали наші зустрічі з прекрасним виконавцем класичних творів, володарем оксамитового голосу Ларисою Віталіївною Давидович.

20 лютого 2013 року діти та працівники нашої школи побували на  творчому звітному концерті « Как дорожу я прекрасным мгновеньем » викладача музично-педагогічного факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди Л.В.Давидович, який відбувся в органній залі. На цьому концерті ми всі поринули в чарівний світ класичної музики, доторкнулися до таємниць душі Йоганна Баха, Йозефа Гайдна у виконанні величного органу.