6-А

Вас вітає 6-А

Класний керівник - Алла Євгенівна Мороз

Наш девіз :    Не лінуйся працювати,

Як що хочеш мудрим стати!!

10.04.2013

В рамках проведення ДНЯ ЦО між учнями 6-А та 6-Б класів була проведена вікторина «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях»

Команди у складі 8 чоловік активно змагалися, показали високі знання з основ здоров'я, цивільного захисту, проявили кмітливість, впевненість, згуртованість у власних діях.

Команда «Рятіник» учнів 6-А класу показала, як правльно поводитися під час ситуації з розлиттям ртуті, а команда «Сміліві» представила ситуацію під час змелетрусу. Конкурс капітанів був найнапруженішим, але обидва капітани Руденко Софія(6-А) і Вдивиченко Уляна(6-Б) гідно захистили честь своїх команд.

Учні із задоволенням і вправно училися одягати засоби індивідуального захисту — протигаз.

"Ой, да Масляница на двор въезжает"

Так ми навчаємось !

Так ми обізнані з прав дитини

А так ми виступаємота розважаємось! Осінній ярмарок 2012

Серед нас є майбутні олімпійські чемпіони.07 грудня 2012 урочисте відкриття Малих олімпійських ігор.