Благодійний осінній ярмарок -2013

27.09.2013
За традицією, наприкінці вересня, в нашій школі відбувся благодійний осінній ярмарок. Кошти зібрані на цьому ярмарку передаються відділенню дитячої гематології 16 міської лікарні.

Шумить - вирує ярмарок! За традицією, наприкінці вересня, в нашій школі відбувся благодійний осінній ярмарок. До нього готувалися всі: від першокласників до випускників, з підтримкою наших батьків та  бабусь з дідусями. Вгиналися святково прикрашені столи від овочів, фруктів, домашньої випічки та напоїв. Посмішки продавців та помірні ціни спонукали гарно поярмаркувати.Діти порадували всіх відвідувачів ярмарку своїми поробками. В роботи вкладено стільки любові, старання, що вони нікого не залишили байдужими. Кожна робота особлива та неповторна. Виставка вражала різноманітністю. Тут був і веселий овочевий зоопарк, і сімейний обід , і величезна кількість гарбузиків у сарафанах, вишиваних сорочках. Ця виставка звеселила та порадувала око всіх школярів та гостей школи. А ще під час ярмарку проводився конкурс.За умовами конкурсу, кожен клас повинен був представити осінню композицію, стилізувати стіл , презентувати його, а ще й театрально-фолклорну композицію за народними українськими піснями й конкурс на найкращий народний костюм. Кошти вилучені на цьому ярмарку передали відділенню дитячої гематології 16 міської лікарні, а вони склали 2864 гривні. Запрошуємо на осінній благодійний ярмарок і наступного року!