Свято Першого дзвоника.

01.09.2013
Свято Першого дзвоника в Харківській спеціалізованій школі №15

А день який! Пливуть пісень акорди,
І раптом ми сповільнюємо крок.
Звучить дзвінок, й заходять учні горді
На першовересневий свій урок.

Дорогі учні, педагоги, батьки!
Від усього серця вітаємо вас із Днем знань!
Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.

У цей день хочеться побажати першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Сподіваюся, що ви, мої юні друзі, будете сумлінними і розумними учнями.

Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати а й основам великої науки – життя.

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

На нашому святі був присутній почесний гість - Мисик Володимир Юрійович, народний депутат України, передав вітання зі святом та комплект книг, а учні 1-х класів отримали букварі від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.