Районні мітінги-реквієми, присвячені 70-річчю визволення м.Харкова від фашистських загарбників

22.08.2013
22.08.2013 з нагоди відзначення 70-річчя визволення Харкова від фашистських загарбниківадміністрація, вчителі та діти навчальних закладів району взяли участь у районних мітінгах-реквіємах, які відбулись у сквері ім. П.Кандаурова та по вул. Луї Пастера.

22.08.2013 з нагоди відзначення 70-річчя визволення Харкова від фашистських загарбників адміністрація, вчителі та діти навчальних закладів району взяли участь у районних мітінгах-реквіємах, які відбулись у сквері ім. П.Кандаурова та по вул. Луї Пастера.