Визначено строки проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році

05.08.2013

Інформуємо про розміщення на офіційному веб-сайті МОН наказу Міністерства освіти і науки України від 5 серпня 2013 року № 1079 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році».

Згідно з наказом, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням (департаментам) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій необхідно забезпечити проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, російської мови та літератури, англійської, іспанської, німецької, французької мов, історії, правознавства, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики, інформаційних технологій, економіки, трудового навчання, педагогіки і психології та фізичної культури і спорту.

Загальне керівництво Всеукраїнськими олімпіадами та турнірами забезпечуватиме департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН.

Олімпіади та турніри пройдуть у три етапи: І етап – у жовтні 2013 року, ІІ етап – у листопаді-грудні 2013 року, ІІІ етап – у січні-лютому 2014 року.

Окрім того, органам управління освітою необхідно подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН пропозиції щодо персонального складу журі усіх етапів олімпіад та турнірів у визначені у наказі строки.