Конкурс-огляд літературно-музичних композицій, присвячених Дню Перемоги.

23.04.2013
22 квітня 2013 року у ЦДЮТ «Істок» відбувся конкурс-огляд літературно-музичних композицій, присвячених Дню Перемоги. Учні нашої школи на розсуд журі представили літературно-музичну композицію «Вальс Перемоги».

Слід зазначити, що до складу конкурсантів ввійшли учні 6-А та 5-А класів. В програмі прозвучав вірш харківського фронтовика В.Остріжного «Песни военных лет», попуррі пісень часів Великої Вітчизняної війни. Журі відзначило пісні «Мишка» у виконанні Верелюсової Софії (5-А клас), «Фронтовые письма», яку виконала Єлісєєва Анастасія (6-А клас).

«Пусть звучит этот вальс над землей

Он такой молодой и седой,

Пусть на солнце блеснет седина,

На груди пусть горят ордена…»