"Бал тюльпанів"

20.04.2013
20 квітня 2013 року учні 6-А класу разом з класним керівником Мороз А.Є. та завідувачем бібліотекою Шорко О.А. здійснили екскурсію до міста Ялта.

Гори, море, сонце радісно зустріли юних мандрівників. Незабуваюче враження залишив Нікітський батанічний сад. Саме тут зараз проходить «Бал тюльпанів». В цьому дивовижному куточку з різноманітними екзотичними рослинами, відвідали «Лавровий лабіринт».

На «Галявині казок» учні побачили незвичайні дерев’яні, мармурові, мідні скульптури героїв давньослав’янських міфів, українських, російських казок та мультфільмів. А ще поспілкувалися зі справжньою Бабою Ягою.

Загадкова Ялта відкрила дітям ще одну свою таємницю – Ластівчине гніздо. А з оглядового майданчика діти з задоволенням спостерігали за справжніми дельфінами. Ввечері всі зібралися на Ялтинській набережній. Пройшли алеями, якими колись ходили «Дама з собачкою» і сам А.П.Чехов.

Сонце уже ховає своє проміння за горою. До побачення, Ялто! До зустрічі! Задоволені та з добрими враженнями всі повернулися додому.