Турнір знавців з англійської мови "Ласкаво просимо до Великобританії"

17.04.2013
17 квітня 2013 року на базі Харківської спеціалізованої школи №80 проводився І районний турнірзнавців з англійської мови для учнів 9-11 класів "Ласкаво просимо до Великобританії".Команда нашої школи була представлена у складі : Катерина Гунько ( 11-А ), Артем Макаренков ( 11-А ), Катерина Долганенко ( 10-А ), Анна Головко ( 10-А ) та Дмитро Дашенков ( 9-А ).Креативність дітей, їх розуміння головної ідеї, досконала майстерність і наполегливість допомогли завоювати почесне ІІІ місце.

17 квітня 2013 року на базі Харківської спеціалізованої школи №80 проводився І районний турнірзнавців з англійської мови для учнів 9-11 класів "Ласкаво просимо до Великобританії". У турнірі провдилися 4 конкурси:

  • презентація команди;
  • бліцтурнір;
  • творче письмо;
  • вирішення проблеми.

 Команда нашої школи була представлена у складі : Катерина Гунько ( 11-А ), Артем Макаренков ( 11-А ), Катерина Долганенко ( 10-А ), Анна Головко ( 10-А ) та Дмитро Дашенков ( 9-А ). Команда поставилася до турніру відповідально і дуже творчо. Креативність дітей, їх розуміння головної ідеї, досконала майстерність і наполегливість допомогли завоювати почесне ІІІ місце. Турнір наповнив дітей ентузіазмом і вмотивував до подальших креативних пошуків і вдосконаленьна грунті вивчення англійської мови, яка є головним інструментом успіху у подальшому майбутньому. Турнір реалізував мету - вдосконалення системи роботи з обдарованими дітьми, підвищення інтересу учнів до вивчення англійської мови та розвитку творчих здібностей учнівської молоді.

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія