Засідання творчої групи з обміну досвідом роботи за інноваційною програмою впровадження науково-педагогічного проекту "Інтелект України"

17.04.2013

17 квітня 2013 року на базі нашої школи відбулось засідання творчої групи з обміну досвідом роботи за інноваційною програмою впровадження науково-педагогічного проекту "Інтелект України", на якому ознайомили вчителів початкових класів з основними теоретичними положеннями технології навчання як інноваційного підходу до активізації пізнавальної діяльності учнів. На інтерактивно-практичному модулі вчителі початкових класів мали можливість побувати на уроці з навчання грамоті ( 1-ий рік навчання , вчитель початкових класів Галина Анатоліївна Землянська, спеціаліст вищої категорії )

та на уроці українського читання ( 2-й рік навчання, вчитель початкових класів Наталія Михайлівна Левицька, спеціаліст вищої категорії, "старший вчитель").