Новорічна подорож до Закарпаття

09.01.2015
На новорічні свята діти нашої школи подорожували до Закарпаття, селище Яноші . За час подорожі діти побували в Мукачеві, в замку Паланок, замку Шенборнів,в ужгородському замку та етнічному музеї під відкритим небом,гірськолижному комплексі «Ведмежий Кут» ,в Береговому відвідали спортивно-оздоровчий комплекс з термальними водами.

На новорічні свята  діти нашої школи подорожували до Закарпаття, селище Яноші . За час подорожі діти побували  в Мукачеві та ознайомилися з історією міста, замком Паланок, замком Шенборнів,  в ужгородському замку  та етнічному музеї під відкритим небом, відвідали гірськолижний комплекс «Ведмежий Кут», де каталися на санчатах та грали в сніжки, в Береговому відвідали спортивно-оздоровчий комплекс з термальними водами.  В день Різдва побували у Свято-Миколаївському жіночому монастирі. Милувалися величчю Карпат на  перевалі . Спускалися в бункер часів 2-ої Світової війни. Познайомилися з традиціями Свят вечора  на Закарпатті та пригощалися закарпатськими стравами.