Змінено програми ЗНО-2013

17.04.2013
У Міністерстві освіти і науки України підписано наказ про затвердження НОВИХ програм для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з ДЕВ’ЯТИ навчальних предметів.

Змінено програми ЗНО-2013
У Міністерстві освіти і науки України підписано наказ про затвердження НОВИХ програм для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з ДЕВ’ЯТИ навчальних предметів. Про це пише Освіта.ua.
У Міністерстві освіти і науки України підписано наказ про затвердження програм для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з дев’яти навчальних предметів. Про це пише Освіта.ua.
Відповідний документ був оприлюднений на сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти 15.04.2013. Виходячи з тексту наказу, змін зазнали всі програми зовнішнього незалежного оцінювання, за виключенням програм з історії України й всесвітньої історії.
Згідно з наказом МОНУ № 425 від 09.04.2013 р., що підписаний першим заступником міністра Євгеном Сулімою, профільним міністерством затверджено програми з навчальних предметів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з:

- української мови і літератури;

- світової літератури;

- російської мови;

- іноземних мов;

- географії;

- біології;

- математики;

- фізики;

- хімії.

Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія