Профорієнтація в випускних класах

11.04.2013
Сьогодні , 11 квітня 2013 року, учні 9-А, 10-А та 11-А класів відвідали "Ярмарок професій", який відбувся в Палаці дитячої та юнацької творчості "Істок" .

Сьогодні , 11 квітня 2013 року, учні 9-А, 10-А та 11-А класів  відвідали  "Ярмарок професій",  який відбувся в Палаці дитячої та юнацької творчості "Істок".  На ярмарку  були присутні представники різних середньо-технічних та  вищих учбових закладів міста Харкова. Також наші учні мали можливість прийняти участь у цікавому заході, який провели робітники психологічної служби центру. Учні  отримали багато усної та друковної інформації про різні професії та учбові заклади нашого міста.