Завершена реєстрація на участь у ЗНО-2013

06.03.2013
Завершився термін подання реєстраційних документів від абітурієнтів, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2013 році

Завершився термін подання реєстраційних документів від абітурієнтів, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2013 році. Цього року реєстрація майбутніх учасників ЗНО тривала впродовж двох місяців. Регіональні центри оцінювання якості освіти ще продовжують обробку надісланих абітурієнтами реєстраційних документів.

Абітурієнтам, які успішно пройшли процедуру реєстрації, отримають реєстраційну картку абітурієнта, бланк сертифіката та інформаційний бюлетень присвячений ЗНО-2013. Згодом для кожного зареєстрованого учасника на веб-сайті УЦОЯО буде створена інформаційна сторінка.

Ті абітурієнти, які отримали відмову в реєстрації, мають не пізніше 19 березня, повторно надіслати до регіонального центру комплект реєстраційних документів, усунувши причини, що стали підставою для відмови.

Також, до 19 березня вже зареєстровані учасники ЗНО, у разі необхідності можуть внести зміни до реєстраційних даних. Для цього, крім нового комплекту реєстраційних документів, до регіонального центру оцінювання необхідно надіслати отриманий раніше Сертифікат.

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили, що для участі у ЗНО уже зареєстровано понад 260 тис. учасників. Зважаючи на традиційну активність абітурієнтів у останні дні реєстрації та час необхідний для обробки документів, в УЦОЯО очікують, що загальна кількість зареєстрованих учасників складе понад 300 тис. абітурієнтів. ”Зважаючи на значне підвищення активності абітурієнтів щодо подання реєстраційних документів сподіваємося, що наші очікування справдяться”, – зазначила директор Центру оцінювання Ірина Зайцева.

Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія