Наші традиції

      Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

  Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.
Осінній ярмарок
   Кожного року в кінці вересня, в нашій школі проводиться осінній ярмарок.Під час  ярмарку проводиться конкурс.За умовами конкурсу, кожен клас повинен  представити осінню композицію, стилізувати стіл , презентувати його , а ще й театрально-фолклорну композицію за народними українськими піснями й конкурс на найкращий народний костюм. Всі кошти з ярмарку перераховуються на рахунок  міської дитячої лікарні № 16 для дітей-онкохворих.
Піклування про ветеранів ВВВ
Учні нашої школи відвідують ветеранів Великої Вітчизняної війни на свята День людини похилого віку, День збройних сил України та День захисника Вітчизни. На День Перемоги ветеранів запрошують до школи на святковий концерт та пригощають фронтовим кулішем
ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ
Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні та  виставку композицій "Золота осінь".
ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК
Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.
НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки  до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

НОВОРІЧНІ СВЯТКИ

Напередодні Старого Нового року, за традиціями українського народу святкується Щедрий вечір. Учні молодших класів показують театралізовано-фольклорні композиції "Щедрівочка щедрувала...".

Міжнародний жіночий день - 8 Березня

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня.

 

 

 

 

 

 

День Перемоги
Щороку , в травні  одне з найбільших свят – День Перемоги.   Найбільших і найдорожчих. Учні нашої школи запрошують ветеранів на святковий концерт та пригощають "фронтовим кулішем"
СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.
ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР
Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, вчителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

 Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія